Řešení na míru

JSME OJEDINĚLÁ FIRMA, KTERÁ…

…vám zautomatizuje dům přesně na míru

…realizuje chytré domy od projektu po stěhování včetně stavebních prací

…vám zajistí individuální péči od projektu po bydlení

umí automatizaci připravit a naprogramovat minimálně na 3 PLC systémech – máme 30 let zkušeností s programováním

Logo LoxoneLogo Allen-Bradley Logo Teco

 

Pracujeme primárně se systémy od firem Allen Bradley, umíme i Foxtrot od firmy Teco a.s. a miniserver od firmy LOXONE s.r.o. Budete-li si přát, bude vaši domácnost řídit systém od Siemens, Mitsubishi, ABB … vše je možné.

Na cestě realizace k domácí automatizaci vás provedeme od začátku do konce.

 

Dům na klíč

Pokud nemáte ještě projekt, nevadí – spolupracujeme také s architekty a projektanty, kteří se o vás postarají od úplného začátku vašeho snu o chytrém bydlení.Pokud máte připravený projekt, můžeme začít s návrhem chytrého řešení pro váš dům na klíč. Společně budeme modelovat, jakým způsobem budete chtít svůj dům užívat, jaké jsou vaše životní zvyklosti v různých situacích a do jaké míry byste chtěli, aby vaše domácnost byla zautomatizovaná. Čím podrobněji návrh dokážeme společně zpracovat, tím uspokojivější bude konečný výsledek.

Máme pro vás připraveno spoustu otázek, které vycházejí z osobní zkušenosti, zkušeností ze života dalších klientů a hlavně také od mnoha různých odborníků, u kterých se pravidelně školíme a necháváme se zásobovat novinkami.

 

Spolupracujeme také s ověřenou stavební firmou , která by vám mohla v rámci stavby pomoci s různými úkony nebo dodat kompletní stavbu na klíč.

Na klíč zajistíme také kompletní chytrou elektroinstalaci.

Kromě vlastního návrhu technického a technologického řešení chytrého domu budeme pro vás i partnerem – koordinátorem/projektovým manažerem stavby domu.

Můžeme vám zajistit i dodání technologických zařízení, které si buď sami vyberete nebo si necháte doporučit jako vhodné pro ideální spolupráci s PLC, které bude řídit život v domě dle vašich představ.

Známe podrobně výrobky a technologie více dodavatelů

Pracujeme primárně se systémy od firem Allen Bradley, umíme i Foxtrot od firmy Teco a.s. a miniserver od firmy LOXONE s.r.o. Budete-li si přát, bude vaši inteligentní domácnost řídit systém od Siemens, Mitsubishi, ABB … vše je možné, my pro vás vybereme tu nejvhodnější.

A k tomu nejvhodnější přídavná zařízení (senzory, detektory, hlásiče, měřidla apod.), potřebná ke správnému fungování celého systému.

Variabilita řešení je velmi vysoká a díky tomu nabízíme opravdu individuální přístup – můžeme společně najít opravdu unikátní řešení pro váš dům.

Po dokončení stavebních prací a nastěhování budeme 2-3 měsíce sledovat, jak se váš dům chová. Budete si připravovat své požadavky k doladění a po uplynutí této doby následuje další konzultace, kde si společně projdeme nové návrhy na zlepšení a systém můžeme doprogramovat/doladit, tyto úpravy jsou v ceně původního řešení, na kterém jsme se dohodli za začátku.

Kdykoliv poté nás můžete samozřejmě kontaktovat s novými požadavky na rozšíření nebo změny. Nabízíme neomezený individuální servis.

Konzultace ZDARMA

Zakládáme si na dobrém jménu –

SPOLEHLIVOST, PEČLIVOST, ZODPOVĚDNOST, ODBORNOST

pro nás nejsou jen reklamní fráze, jsou naší životní i profesní filosofií!

 

Máme více než 10 let zkušeností života v chytrém domě, vývoje, vzdělávání a sledování trhu v oboru automatizačních technologií…

Máme více než 20 let zkušeností projektového managementu ve velkých společnostech a na různých mezinárodních projektech.

Máme více než 30 let zkušeností s programováním.

 

Jednáme otevřeně – přijďte si to ověřit!

Objednat PROHLÍDKU