Inteligentní dům

nabízí komfort díky moderním technologiím

15 a více zařízení umíme ovládat v chytrém domě přes PLC

Inteligentní dům

Moderní technologie už jsou běžnou součástí našeho života a obklopují nás na každém kroku – mobilní telefon v kapse, počítač na stole, spotřebiče v kuchyni, chytré auto na cestách…kdo z vás už má PLC v domě?

Cleverex přináší odborné a komplexní řešení pro chytrý dům – od projektu po servis.

Konzultace ZDARMA
Komfortní a moderní bydlení v chytrém domě zajistíme instalací centrální jednotky – PLC (programovatelný logický automat), rozvody inteligentní elektroinstalace a propojením se zařízeními, která budete chtít připojit:

vytápění, rekuperace, klimatizace, bojler, osvětlení včetně chytré žárovky, rolety a žaluzie, zabezpečovací systém, automatická vrata a branky, zavlažování zahrady, kamerový systém, saunu, vířivku, bazén, elektrické spotřebiče, chytré zásuvky, audio a video, zvonek…

Skutečně inteligentní dům řídí vše sám automaticky – podle předem nadefinovaných scénářů nebo na základě určitých událostí. Díky senzorům a tlačítkům vyhodnocuje, co se v domě a okolo něj právě děje a vydává signál připojeným zařízením k činnosti.

Chytrý dům s domácí automatizací vám dopřeje jedinečný komfort!

 

K tomu je na začátek projektu nutno detailně rozmyslet, nasdílet, sepsat, naplánovat a nadefinovat různé scénáře, které ve vašem domě budou nejvíce užitečné. Budeme se společně bavit o vašem denním režimu a zvyklostech v pracovních dnech, o víkendech, v různých ročních obdobích. Společně připravíme ideální naprogramování a propojení jednotlivých zařízení pro zjednodušení života v domě.

 

Objednat PROHLÍDKU INTELIGENTNÍ BYDLENÍ