Chytré domy – instalace, měření, domácí IT, vše pro dům


Analýza, návrh a realizace chytrých domů

Nově nebo postaru? Klasicky nebo chytře? To je oč tu běží… My jsme jednoznačně pro moderní, inteligentní elektroinstalaci. Je jiná než klasická. Je jednoduchá, efektivní, komfortní – je prostě chytrá. A přináší řadu neoddiskutovatelných výhod (viz záložka Výhody).

Chytré bydlení od A do Z. Po důkladné analýze Vám systém navrhneme a nainstalujeme, společně ho vyzkoušíme, Vy si ho pár týdnů nebo měsíců „prožijete“ na vlastní kůži a pak vše případně rozšíříme a doladíme. Zůstaneme s Vámi i nadále – poskytneme Vám servis a poradenství.

Poskytujeme také poradenství v oblasti chytrého bydlení a inteligentních elektroinstalací. Kdy kontaktovat naše odborníky? Nejlépe ve fázi, kdy kupujete nové bydlení nebo se chystáte rekonstruovat stávající. Ať už uvažujete o tom, že si domů pořídíte chytrou domácnost hned nebo až někdy v budoucnu – zastavte se na konzultaci. Poradíme Vám, jak se prakticky připravit, aby se následná instalace inteligentního bydlení obešla bez sekání a bourání.

Analýza, návrhy a realizace chytrých domů
Domácí IT

Domácí IT

Návrh, realizace, instalace LAN, WAN, WiFi, VPN…

Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti s budováním sítí ve velkých „officech“, ale i domácnostech, takže navržení a instalace Vaší domácí sítě je pro nás „hračka“.

Máte doma spoustu různých počítačových kabelů, o některých možná ani nevíte, proč tam jsou, kam vedou. My je všechny identifikujeme, popíšeme, zoptimalizujeme, vše propojíme a kabely poschováváme, abyste to doma měli hezké a útulné. A zajistíme, aby Vaše zařízení fungovala rychle a efektivně.

Techniky v domech a bytech neustále přibývá, takže v mnohých domácnostech už přichází čas pro vybudování serverovny. Vše budete mít přehledně uspořádané v jedné místnosti. Zajistíme nákup potřebných zařízení (rack, kabely…), vše zapojíme, nainstalujeme a propojíme.

Navrhneme Vám také topologii domácí sítě pro pevné připojení na Internet.

Nakonfigurujeme Vaši WiFi síť tak, abyste se po celém domě i pozemku mohli pohybovat bez starostí a omezení a stále měli silné připojení (jednotky si Vás budou plynule „přebírat“, aniž byste o tom měli tušení). Pokud máte doma více WiFi jednotek, propojíme je a pojmenujeme je jednotně.

Bezpečí především – chcete-li mít spojení se svým domovem i na dálku, je třeba myslet na to, aby se k Vám nedostal nikdo neoprávněný. Nakonfigurujeme Vám VPN tak, abyste se mohli bezpečně připojit pouze Vy. Šifrovaným přenosem dat budete moci sledovat, co se děje u Vás doma.

Pomůžeme Vám také nastavit LAN neboli Intranet, tj. Vaši domácí síť ve Vašem domě nebo bytě. Stejně tak Vám pomůžeme i s WAN – správným připojením Vašeho domu nebo bytu na Internet, poradíme a nainstalujeme optimální zabezpečovací prvky – FireWall, VPN apod.

Bude-li třeba, doporučíme Vám a instalujeme u Vás „pokročilejší“ počítačové prvky“, jako jsou switche, routery, DHCP…

Rádi posloucháte hudbu nebo sledujete filmy? Propojíme jednotku NAS s filmy a multimédii pro Váš dokonalý požitek.

Měření ve Vašem domě

Většinu z nás zajímá, kolik protopíme, kolik vody spotřebujeme a kolik elektřiny spolykají světla, domácí spotřebiče a další elektrická zařízení.

Je prokázáno, že už pouhá vizualizace hodnot spotřeby nás přiměje změnit naše chování. Tím můžeme dosáhnout až 10% úspor!

Umíme navrhnout ideální média, kterými takovéto informace získáte a změříme vše, co si budete přát.

Získáte podrobné informace o spotřebě vody, elektřiny, plynu, o teplotě a vlhkosti uvnitř domu nebo venku, můžete mít přehled o hladině vody ve studni, hodnotě CO2 v místnostech… Odhalíte, která zařízení jsou největšími „žrouty“ energií.

Měření ve Vašem domě

Komplexní služby pro moderní dům

Víme, kolik starostí je spojeno s péčí o dům. Doděláte jednu věc a už na Vás vykoukne další, kterou je potřeba opravit, vyměnit, předělat, rozšířit, zmodernizovat…

Pomůžeme Vám s tím. Zajistíme pro Vás návrh topení, rekuperace, zateplení, solárního ohřevu… Vše Vám domluvíme s našimi spolupracujícími firmami a dodáme na klíč.

Zajímáme se i o pasivní bydlení, sledujeme trendy, poradíme Vám, jak na to.


Stáhnout prospekt v PDF (6MB)